אסטרטגיית שיווק

אסטרטגיית שיווק ומיתוג דיגיטלי היא הלחם והחמאה של כל בעל עסק שרוצה להגדיל את כמות הלידים והמכירות בעסק שלו. אסטרטגיית שיווק דיגיטלי לעסק כוללת קידום אורגני בגוגל, פרסום ממומן בגוגל, פרסום ושיווק במדיה החברתית, פייסבוק, יוטיוב ואינסטגרם.

אסטרטגיית שיווק לעסק

כל אסטרטגיית שיווק לעסק מתחילה מבניית תוכנית עבודה מותאמת אישית, מפת הדרכים המלאה לשיווק העסק. כך למשל, כשמדברים על אסטרטגיית שיווק לאינסטלטור, מקובל לבנות אסטרטגיה שיווקית הכוללת קידום אורגני בגוגל ופרסום בגוגל. פרסום ושיווק שירותי אינסטלציה ברשתות החברתיות יהיה רלוונטי פחות במקרה זה. מנגד, כשמדברים על תחום העיצוב, הסטיילינג והאופנה, מקובל יותר להבין כי במקרים אלו ננסה להנגיש את התוכן ברמה הויזיואלית הגבוהה ביותר. במילים אחרות, יותר תמונות ויותר סרטונים. פייסבוק, יוטיוב ואינסטגרם יהיו הפלטפורמות הרלוונטיות ביותר במקרה זה.

לכל עסק יש ייחודיות מסוימת, המטרה שלנו היא למצוא אותה ולהגיד אותה בעיקר למי שרוצה ומעוניין לשמוע אותה.

אסטרטגיית שיווק לעסק

אסטרטגיית שיווק דיגיטלי

לכל פלטפורמת שיווק יש את הדרך שלה להעביר את המסר לקהל המטרה. איש חכם פעם אמר: "עדיף להגיד משהו למישהו מאשר הכול לכולם". לכן, גם אם אנחנו יכולים לפרסם ולשווק בכל מדיה חברתית, אין זה אומר כי זו תהיה הדרך הנכונה ביותר עבורך. אסטרטגיית שיווק דיגיטלי נבנית בהתאמה אישית לכל לקוח, שיווק בפינצטה אם תרצו.

חברת טוקו דיגיטל מתמחה בבניית אסטרטגיית שיווק דיגיטלי מבוסס תוצאות. למעשה, אנחנו כל כך בטוחים ומאמינים במוצר שלנו שאנחנו מוכנים לעבוד איתך על בסיס הצלחה ותוצאות בלבד!

לא קודמת? לא שילמת! אנחנו יודעים שאתה רוצה לקבל יותר לידים לעסק שלך. מכיוון שהשיטה שלנו לבניית אסטרטגיית שיווק דיגיטלי כל כך ייחודית, אנו מציעים את השירות שלנו רק לבעלי עסקים שמוכנים לשלם על בסיס הצלחה בלבד. אם לא קיבלת תוצאות, קבל את כל כספך בחזרה דרכנו, בלי שאלות מיותרות.

אסטרטגיית שיווק דיגיטלי

אסטרטגיית שיווק למדיה החברתית

אנו מאמינים כי כל אסטרטגיית שיווק למדיה החברתית מתחילה מקריאייטיב טוב. הבנת הקהל, הצורך שלו והדרך שלנו לספק עבורו בדיוק את מה שהוא הכי רוצה וצריך. הזמן הטוב ביותר להתחיל לפרסם הוא אתמול, אך המסר השיווקי שלך הוא נשק עוצמתי שצריך לעבור חידוד ואופטימיזציה מעת לעת. אנו נדאג לייצר עבורך תוכן שיווקי שקהל הלקוחות שלך יעריך יותר.

אנחנו באמת מאמינים בזה. אנחנו יודעים שהתוצאות יגיעו מהר מאוד, וזה רק עניין של זמן עד שאסטרטגיית השיווק במדיה החברתית תהפוך למשפך שיווקי מנצח שמייצר עבורך מנגנון אוטומטי של יותר גולשים ויותר לקוחות לעסק שלך.

תתקשרו אלינו, תכתבו לנו או תדפקו בדלתינו

נשמח לשבת אתכם לכוס קפה ולגלות ביחד כיצד נשפר את העסק שלכם

הרשמו והשארו מעודכנים