הפקת סרטוני תדמית

מאחורי כל סרטון תדמית לעסקים יושבים אנשי קריאייטיב ועורכים היוצרים את סיפור המותג של כל עסק. סרטוני תדמית נכתבים באמצעות אנשי מקצוע שאחראים על הסטוריבורד החל מכתיבה ואיור של הסצנה הראשונה ועד הפריים האחרון של סרטון תדמית ופרסומת. כך עלויות הפקת הסרטון ועריכתו פוחתות וההשקעה של בעל העסק על סרטון פרסומת שיווקי משתלמת יותר.

עריכת סרטונים מקצועית היא המומחיות שלנו

טוקו דיגיטל עובדים עם תוכנות העריכה המקצועיות ביותר כמקובל בענף הפקת הסרטונים בישראל, באמצעותן מפיקים פרסומות לטלוויזיה ויוצרים סרטוני תדמית לעסקים במדיה הדיגיטלית.

הפקת סרטוני תדמית

סרט תדמית לעסקים

כשאנחנו יוצרים סרט תדמית אנו חושבים בראש ובראשונה על טובת הלקוח. למעשה, מדובר בשני לקוחות מרכזיים. הראשון הוא בעל העסק והשני הוא קהל היעד שלו. מאחורי כל סרט תדמית עומד מסר שיווקי ואנחנו יודעים בדיוק כיצד להעביר אותו באופן ברור, קולע למטרה והכי חשוב מניע לפעולה.

מחיר הפקת סרט תדמית
כמה עולה הפקת סרטון פרסומת לעסק?

מחיר הפקת סרט תדמית של שישים שניות ועד שלוש דקות עשוי להשתנות בהתאם למספר קריטריונים ופרמטרים אותם יש לקחת בחשבון.

1. משך הסרטון
2. מספר הסצנות המרבי
3. מספר המשתתפים בסרטון
4. הוספת אפקטים ויזואליים מיוחדים
5. סאונד, פסקול וקריינות
6. תמלול וכתוביות
7. פרזנטורים ושחקנים

חברות הפקה נוהגות לתמחר סרטונים אלו ב10,000 ₪ ויותר. אנו מאמינים כי ניתן למצוא הצעות מחיר להפקת סרט תדמית במחיר נגיש יותר לכל כיס ומשתלם יותר לשני הצדדים. טוקו דיגיטל מייצרת סרטוני תדמית במחיר עלות של מאות שקלים ועד כמה אלפי שקלים בודדים וזאת בהתאם לדרישות הלקוח והמורכבות של העברת המסר השיווקי ללקוח.

סרטוני תדמית שיצרנו

סרטוני תדמית הם למעשה שם נרדף לסרטון פרסומת שיווקי שנועד להעביר מסר שיווקי לקהל היעד והלקוחות הפוטנציאלים. סרטונים אלו נועדו לעודד אנשים לקנות מוצרים, להתקשר ולהשאיר פרטים במטרה לקבל מידע נוסף אודות המוצרים והשירותים שיש לכם כבעלי עסקים להציע עבורם. כאן ניתן להתרשם מסרטוני התדמית שיצרנו עברו לקוחותינו:

סרטון הדרכה במסגרת קורס דיגיטלי

לאחרונה נראה כי יותר ויותר בעלי עסקים בישראל עברו תהליך של דיגיטציה במטרה להגדיל מכירות בעסק שלהם. המשמעות היא שכל מוצר או שירות שדרש מהם בעבר להשקיע זמן אקטיבי ובתמורתו ירוויחו כסף, שינה פניו והיה לפסיבי. כעת אפשר למצוא מוצרים ושירותים שניתנו והועברו בעולם הפיזי, לרבות קורסים, כנסים וסדנאות, גם בעולם הדיגיטלי, במסגרת קורסים אונליין. דוגמה לכך אפשר לראות בפרויקט הדגל של חברת טוקו דיגיטל, בשיתוף אורית של רפאל, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בקלפי הטארוט. סרטון הדרכה לקלפי הטארוט כחלק מסדרת סרטוני הדרכה של המותג "אורית של רפאל".

פרסומת לעסק: סודות מחדר הפרסומאים

מאחורי כל פרסומת עומדים אנשי מקצוע ממחלקות שונות שאחראים על כתיבת הסיפור, העברת המסר, סטוריבורד, מחקר לקוחות, ויזיואליציה, סאונד ועוד. כולם פועלים במטרה אחת משותפת: להעביר את המסר השיווקי בצורה חווייתית לצופה. טוקו דיגיטל מייצרת פרסומות לעסקים שאותם ניתן בקלות לשתף במדיה החברתית כגון פייסבוק, יוטיוב ואינסטגרם. מעט על יצירה, יצירתיות וטכניקה כל פרסומת היא יצירה. בין שמדובר בסרטון תדמית ובין שמדובר בסרט פרסומת לטלוויזיה ולאינטרנט. רגע לפני שאתם מכריזים על הפרסומת החדשה שהפיקו עבורכם, חשוב שתדעו כי כל פרסומת היא קודם כל יצירה, ואנו מאמינים כי השילוב המנצח שבין יצירתיות וטכניקה הוא זה שאחראי על היצירה המושלמת והטובה ביותר. אתם זוכים לצפות ביצירה הסופית, והתוצאה לא תאחר להגיע, הלקוחות שלכם יצביעו ברגליים וירצו להשתמש יותר במוצרים שלכם ולשמוע עוד ממה שיש לכם להציע להם. מוכנים לצאת לחוויה מעוררת חושים? כזו שהלקוחות שלכם לא יוכלו להתעלם ממנה? אנו בטוקו דיגיטל נשמח לסייע לכם ליצור את הסרטון השיווקי המתאים לכם ביותר, לכתוב את הסיפור המנצח והתסריט שהעסק שלכם באמת צריך.

 

1. סרטוני תדמית לעסקים
2. הפקת פרסומות עם מסר קולע
3. סרטי הדרכה מקצועיים
4. הפקת קורסים ומוצרים דיגיטליים
5. עריכת סרטונים לכל מטרה
6. הוספת כתוביות ותמלול סרטונים

 

לא בטוחים היכן להתחיל? השאירו פרטים בטופס המופיע בצד ונחזור אליכם בהקדם.

הרשמו והשארו מעודכנים