מה זה NFT

מה זה NFT, איך משתמשים בו ואיך זה באמת עובד?

NFT הם אסימונים שאינם ניתנים לשינוי, הם צורה חדשה של יצירות אמנות דיגיטליות שאפשר לקנות ולסחור באמצעות טכנולוגיית ה-Blockchain. הם שונים מרוב יצירות האמנות הדיגיטליות מכיוון שלהן תמיד תהיה בעלות אחת וייחודית.

למעשה, מדובר באסימון בעלות המוכיח בעלות על נכס הדיגיטלי, יצירת אומנות או כל דבר מה שאפשר למכור הן באופן פיזי והן דיגיטלי. ניתן לסחור ולהחליף אותם בצורה דומה למניה רגילה, אך יש להם ערך שונה מכיוון שלא ניתן לפרק אותם לחלקים קטנים יותר.

מה זה NFT

מה זה NFT?

אז מה זה NFT

אם שאלתם מה זה NFT, נשמח לעשות לכם קצת סדר. אסימונים דיגיטליים מסוג NFT אינם ניתנים לשינוי ממש כמו נכס קריפטו, ביטקוין, אתריום ומטבעות דיגיטליים נוספים. האסימונים הללו אינם ניתנים להחלפה עם אסימונים אחרים באותה רשת, הם יחידים במינם ולא ניתן לשכפל אותם או להרוס אותם בשום דרך. ה-NFT מהווים ייצוג דיגיטלי של נכס ייחודי שבבעלותכם.

אסימון NFT הוא סוג חדש של נכס דיגיטלי שאפשר לרכוש באינטרנט שעובד בטכנולוגיית הבלוקצ'יין. הוא מאפשר לאנשים לקבל בעלות מוחלטת על פריטים דיגיטליים וגם פריטים פיזיים שקיימים בעולם האמיתי אבל להם יש ייצוג דיגיטלי נלווה בבלוקצ'יין.

הדוגמה הטובה ביותר ל-NFT היא CryptoKitties משחק שבו השחקנים יכולים לקנות, למכור ולסחור בחתולים וירטואליים ולגדל אותם ממש כמו הטמגוצ'י. החתולים מהווים ייצוג דיגיטלי ווירטואלי של NFT.

במקרה זה מדובר במסחר של נכס דיגיטלי מסוג משחקי וידאו בבלוקצ'יין, אך ניתן גם לקנות ולמכור NFT עם כל סוג של נכס דיגיטלי החל מפריט פיזי, למניה בחברה, לכרטיס לאירוע, תעודות, רישיונות, פריטי אספנות וירטואליים או אפילו רעיון.

רגע, לא הבנתי, מה הרעיון המרכזי של השימוש ב-NFT

הרעיון מאחורי NFTs הוא ליצור אסימון המייצג נכס או פריט דיגיטלי ייחודי. אסימונים יכולים לייצג כל דבר, החל במשחקי וידאו ועד מניות, אג"ח ונכסים יקרי ערך אחרים. לדוגמה, אם אתה משחק משחק עם חברך ומקבל ערכת שריון (פריט דיגיטלי במשחק) והחבר שלך קיבל חרב חדה ומבריקה שאתה כל כך רוצה, תוכלו להחליף האחד עם השני את ערכת השריון באמצעות השימוש בטכנולוגיית ה-Blockchain וה-NFT.

פלטפורמות מסחר ב-NFT

אם יש לכם פריטי אספנות דיגיטליים, תוכלו לסחור בהם באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים בפלטפורמות מסחר ב-NFT. אנו ממליצים לכם להתחיל עם OpenSea, זירת מסחר לקניה ומכירת NFT.

NFTמייצג בעלות על נכס דיגיטלי ייחודי, בדיוק כמו פריטי אספנות נדירים השווים הרבה יותר מאשר הפריטים הרגילים. לדוגמה: קלפי פוקימון, קלפי סופרגול, משחקי מחשב ישנים ונדירים, פריטים פיזיים ודיגיטליים ממהדורות מוגבלות לאספנים בלבד וכן הלאה.

ה-NFT אינו מוגבל לתעשיית הגיימינג והמשחקים בלבד אלא בכל תחום שבו אנשים רואים בפריט זה או אחר בעל ערך ששווה להם לשלם עליו, בייחוד שאין עוד כמותו לאף אחד אחר.

אין לבלבל בין NFTs לבין נכסים כגון מניות ואג"ח. כאשר אתה קונה מניה או אג"ח, הם מייצגים מניות בחברה והערך יכול לעלות או לרדת בהתאם למצב החברה. בעוד שעם NFT הערך שלהם מתאים ישירות למה שאנשים מוכנים לשלם עבורם בשוק.

אסטרטגיות שיווק NFT בחינם

אם יש לכם פריטי אומנות דיגיטליים שאתם הבעלים והיוצרים הרשמיים שלהם, או כל דבר מה שתרצו למכור למרבה במחיר, אנו ממליצים להתחיל עם שיווק NFT בחינם, דרך פרופיל הפייסבוק שלכם, עמוד או קבוצה רלוונטיים שבבעלותכם.

אינסטגרם וטיקטוק יעזרו לכם להגיע לקהל רחב של לקוחות פוטנציאלים שייתכן שיגלו עניין בפריטי ה-NFT שלכם. עם קצת עבודת מחקר מתחרים, תוכלו למצוא את הדרך המדויקת ביותר לפרסם פוסט שיווקי עם ההאשטגים הרלוונטיים, מילות המפתח והתיאור שכבר יעשו את רוב העבודה בשבילכם.

אם יש בבעלותכם כבר נכסים דיגיטליים ברשתות החברתיות, תוכלו להשתמש גם בהן, ללא כל תשלום נוסף. העלו סרטון הסבר ליוטיוב ולפייסבוק, צייצו בטוויטר (בעיקר לקהל דובר אנגלית) והפיצו את הבשורה לכמה שיותר אנשים.

רוצים לקנות ולמכור יצירות אומנות, פריטי אספנות ודברי NFT שלכם? לשעת ייעוץ על קנייה ומכירת NFT מוזמנים ליצור עמנו קשר.

הידעתם? NFT - אסימונים שאינם ניתנים לשינוי שונים ממטבעות קריפטוגרפיים סחירים כמו ביטקוין מכיוון שלכל אחד יש מזהה ייחודי משלו שלא ניתן לשכפל. זה הופך אותם למאובטחים יותר ממטבעות קריפטוגרפיים אחרים, שניתן לשכפל בקלות בפעולת העתקה והדבקה פשוטה.

מה אנחנו יכולים לעשות בשבילך?

קידום סרטונים ברשת

הפקת סרטונים ויראליים

כתיבת תוכן שיווקי וקופירייטינג

ליווי וייעוץ מקצועי להקמת נכס דיגיטלי

קידום אורגני לנכסים ומוצרים דיגיטליים

שיווק ופרסום במדיה החברתית: פייסבוק, יוטיוב ואינסטגרם

תתקשרו אלינו, תכתבו לנו או תדפקו בדלתינו
נשמח לשבת אתכם לכוס קפה ולגלות ביחד כיצד נשפר את העסק שלכם

טוקודיגיטל – משרד פרסום דיגיטלי

הרשמו והשארו מעודכנים

דילוג לתוכן