משרד פרסום דיגיטלי

מחפשים משרד פרסום דיגיטלי שמייצר תוכן שיווקי שיעזור לעסק שלכם להרוויח יותר? טוקו דיגיטל מתמחים בפרסום דיגיטלי מבוסס תוצאות בגוגל, בפייסבוק, ביוטיוב ובאינסטגרם.

אנו מאמינים כי פרסום דיגיטלי עושים באהבה או לא עושים בכלל. ייתכן כי שמעתם בעבר את המשפט: "התוכן הוא המלך", יש מי שיודע לדקלם אותו ויש מי שיודע גם לכתוב אותו. משרד הפרסום הדיגיטלי שלנו כותב את התוכן בעצמו ויודע כיצד לארוז ולמתג אותו מחדש בצורה וויזואלית ומדויקת כך שתתאים לכל רשת ומדיה חברתית בה נבחר לפרסם.

משרד פרסום דיגיטלי לעסקים

שקיפות מלאה היא האג'נדה שלנו. אפשר לדבר על תוצאות ואפשר להראות אותם בשטח. לא סתם אומרים כי תמונה שווה אלף מילים. אנו מתמחים ביצירת תוכן שיווקי, פרסומות וידאו, קריאייטיב ותמונות שיעזרו במיתוג העסק שלכם הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך.

לעסנו ולעסנו את עולם השיווק הדיגיטלי על בוריו ועדיין, גם אנחנו לומדים בכל יום משהו חדש. בנינו אתרים, תוכנות ומשחקים לעסקים, הפקנו סרטוני תדמית ואף בנינו קורסים דיגיטליים, והכל במטרה אחת; לספק ללקוח הקצה את התמורה הגבוהה ביותר להשקעה שלו – יותר תנועה, יותר לידים ומכירות.

משרד פרסום דיגיטלי
חדר עבודה במשרד פרסום דיגיטלי

לא רק פרסום ושיווק דיגיטלי לעסקים

האמת תמיד נמצאת איי שם באמצע, בין האותיות הקטנות. זו שרבים מפספסים ולא תמיד מסוגלים לראות. האמת היא התוצאה של המציאות הסובייקטיבית של אותו הגולש שבחר להמשיך אתכם הלאה או שמא לפרוש כלעומת שבא. ברוב המקרים לא יהיה ברור מדוע זה כך, אך אנליסטים מקצועיים שיודעים כיצד לקרוא בין השורות, יוכלו להבין טוב יותר כיצד זה קרה.

בזמן שאלו ינסו להבין כיצד לפענח את התעלומה, אנו נתמקד בדבר האחד והיחיד, שיפור יחס ההמרה. נייצר קראייטיב המבוסס טקסט, תמונות וסרטונים שיווקיים ונבנה לכם מיתוג דיגיטלי מנצח.
תראו, אנחנו לא סתם בוחרים להלאות אתכם בפרטים טכניים כגון מספר כוסות הקפה ששתינו במשרד. אנו נראה לכם בדיוק כיצד הבוסט היומיומי של הקפאין ששתינו עזר לנו לייצר עבורכם תוכן ייחודי שנכתב והתפרסם בזמן הנכון, במקום הנכון והכי חשוב, בשפה הנכונה.
מתי בפעם האחרונה כתבו לכם תוכן איכותי שנכתב בשפת הלקוח והופק במיוחד במדיות שונות עבור קהל היעד הרלוונטי ביותר?
הפרסום הדיגיטלי מבוסס ברובו על הארדסל, מכירה קשה בשפת העם. הדבר דומה לרוכל בשוק שזועק לכם בקול רם: "שתיים בעשר". לא ניכנס כרגע לדיון האם זה עובד, אך נוכל כולנו להסכים על כך כי ללקוחות רבים הטון הזה פשוט צורם, לעין ולאוזן.
אנו דוגלים בשיטת המכירה הרכה, הישירה והבלתי ישירה. כזו שקלה יותר לעיכול, ונעימה יותר לשיווק בכל המשתמע מכך.

איך להגדיל מכירות ולסגור יותר עסקאות שיווק בדיגיטל?

אם אתם מבינים מה הלקוח שלכם באמת רוצה ומה הכי חשוב לו, תוכלו להשתמש בידע זה ולזקק אותו לסדרה של תוכן שיווקי שימשיך לזרום בכל ערוצי הפרסום והנכסים הדיגיטליים שנמצאים בבעלותכם. בכל פלטפורמה נמצא את הקהלים המדויקים ביותר לעסק שלך, אליה נצטרך לפנות במילים ובשפה הנכונה ביותר עבורם.

יצירת מוצרים דיגיטליים למיתוג העסק שלך

הכלי: שוחד אתי. האם זה בכלל חוקי?
אנו נוכל לייצר עבורך תדמית של מומחה בתחומך באמצעות הכנת ספר דיגיטלי, יצירת ספר דיגיטלי עם קול, כתיבת מדריך דיגיטלי כמוצר מתנה, וליצור עבורך ספרים וסרטונים דיגיטליים בכל נושא ותחום שתבחר.

 

טריילרים, טיזרים וסרטוני הדרכה

הצצה לקורס דיגיטלי שהפקנו ללקוחה

לאחרונה העלינו לאוויר את הקורס הדיגיטלי הראשון של אורית של רפאל, לקוחה של חברת טוקו דיגיטל. הקורס המלא עלה למערכת אחסון הקורסים של סקולר, מבית רב מסר. הקורס כולל אנימציה, תמלול, פרומו לכל שיעור, תוכן עניינים אינטראקטיבי, עריכת פס קול וניקוי רעשים, פלטפורמה לאחסון הסרטונים ועוד.

פרומואים לשיעורים מתוך הקורס הדיגיטלי

מה אנחנו יכולים לעשות בשבילך?

ליווי וייעוץ מקצועי להקמת נכס דיגיטלי

קידום אורגני לנכסים ומוצרים דיגיטליים

שיווק ופרסום במדיה החברתית: פייסבוק, יוטיוב ואינסטגרם

יצירה והפקת תוכן לימודי עשיר, מקצועי ומעורר השראה

כתיבת תוכן שיווקי וקופירייטינג

קידום סרטונים ברשת

הפקת קורס דיגיטלי

הפקת סרטונים אינטראקטיביים

בניית משפך שיווקי

פלטפורמות דיגיטליות

עריכת וידאו בחדר העריכה

צילום באולפן הקלטות מקצועי

עריכת סאונד ופסי קול לקורס דיגיטלי

שירותי קריינות מקצועית

פרזנטורים לקורסים דיגיטליים

אנשי שיווק ומכירות שימכרו את הקורס הדיגיטלי שלך כמו לחמניות חמות

תתקשרו אלינו, תכתבו לנו או תדפקו בדלתינו

נשמח לשבת אתכם לכוס קפה ולגלות ביחד כיצד נשפר את העסק שלכם

הרשמו והשארו מעודכנים