קידום אתרים בגוגל(SEO)

בעל ניסיון פעם אמר: "המקום הטוב ביותר להחביא גופה הוא בעמוד השני של גוגל." לכן, כדי שתוכלו להתבלט מעל המתחרים שלכם ולקבל יותר פניות רלוונטיות של לקוחות חדשים לעסק, אנו נדאג לקדם אתכם לעמוד הראשון באמצעות הכלים המתקדמים ביותר לקידום אורגני בגוגל. השילוב הנכון בין הכלים המתקדמים ביותר לאסטרטגיית השיווק לכל אתר, יאפשר לכם לקטוף את הפירות האיכותיים ביותר בעסק שלכם.

קידום אתרים בגוגל: 5 טיפים לקידום אורגני לעמוד הראשון

  • שלב המחקר >> מחקר מילות המפתח הרלוונטיות לעסק שלכם עשוי להיות מכריע בכל אסטרטגיה של קידום אתרים בגוגל. לכן, לאחר שלב המחקר נוכל להבין מה הלקוחות שלכם מחפשים בצורה המדויקת ביותר, ולהציע עבורם את המענה הרלוונטי ביותר עבורם.

  • שלב הייעוץ >> פגישת תיאום ציפיות עמכם, שבא נוכל להבין למעשה את החזון, המטרות, הייחודיות שלכם וכך נוכל לבנות לכם תכנית שתפורה למידותיכם.

  • מעדכנים ומשפרים את האתר >> אופטימיזציה לאתר הקיים, בעצם לנקות לינקים שבורים ודפים עם תוכן ירוד. לבצע בדיקת קוד כדי למנוע בעיות טכניות שקיימות באתר ועתידיות לקרות, להתאים את מבנה האתר לקידום אורגני בגוגל ולעשות אופטימיזציה תוכן למה שקיים. וזאת על מנת להתאים את האתר שלכם לקידום ברמה הגבוהה ביותר.

  • התוכן הוא המלך >> יצירת תוכן רלוונטי ואיכותי ייתן נופח ונפח נוספים לאתר שלכם. יצירת תוכן שיווקי ורלוונטי, מאפשר נתינת מידע בעל ערך לגולשים שלכם ובכך מעיד על רצינותכם, מקצוענותכם וגם על נכונותכם לעזור. ההשקעה בתוכן מקצועי ואיכותי תגרום לאלגוריתם החיפוש של גוגל, לראות באתר שלכם כבעל סמכות ואוטוריטה בתחום העיסוק שלכם. כתוצאה מכך, תעלו בהדרגה במיקומי האתר שלכם בגוגל.

  • מקשרים אליכם ומדברים עליכם >> ברגע שהאתר שלכם עבר את ארבעת השלבים הראשוניים, נרצה לקשר אותו לגורמים דיגיטליים רלוונטיים (כלומר, אותם גורמים יקשרו לאתר של הלקוח), כמו אתרים אחרים בתחום, מגזינים דיגיטליים ועוד. בכך, מנועי החיפוש יראו שהאתר שלכם הוא אוטוריטה בתחום ובאמצעות כך תחשפו לקהל יעד גדול יותר.

  • עובדים ביחד ומקבלים יותר לידים >> הדבר הראשון שצוות טוקו דיגיטל יעשה הוא להבין את תחום העסק שלכם, את כברת הדרך שהאתר שלכם צבר עד כה, מרמת המיקרו ועד רמת המקרו, או במילים אחרות עד הפרטים הקטנים ביותר. קידום אתרים בגוגל הוא למעשה התוצאה של מכלול פעולות הקידום הטכניות הכוללות אסטרטגיה שיווקית המותאמת אישית לכל לקוח ואתר עסקי.
קידום אורגני בגוגל

קידום אתרים בגוגל- איך הוא יכול לעזור לעסק שלך?

גם אם יש לך את האתר היפה ביותר, וכל מי שתתייעץ איתו יגרום לך לחשוב שאין כל מקום לשימור ושיפור, אנו ממליצים לך, לבדוק זאת עם אנשי מקצוע שיכולים לתת לך חוות דעת מקיפה בכל הנוגע למקצה השיפורים שיש לבצע באתר. אם חשוב לך לקבל יותר פניות רלוונטיות מלקוחות פוטנציאלים, עליך לדאוג שהאתר שלך יופיע בעמוד הראשון במילות המפתח המקודמות, כדי לסגור כמה שיותר עסקאות כגון: מכירת מוצרים ושירותים.

אם למשל ניקח לדוגמה; מעצבת גרפית שרוצה לקדם את עצמה ולקבל עוד לקוחות. כאשר יחפשו בגוגל מעצבת גרפית לכרטיסי ביקור (מילת מפתח חזקה בתחום), בעזרת קידום אתרים בגוגל נכוון את המשתמש שחיפש את שירותיה, להגיע אל האתר העסקי של המעצבת הגרפית שבחרנו לקדם, על פני מתחריה.

כחלק מאסטרטגיית העל שנבנה לאתר שלך, נוכל להכין תכנית עבודה לקידום האתר שלך בתוצאות החיפוש של גוגל, ולהגדיל את קהל הלקוחות הפוטנציאלים שתוכל לקבל כבר בחודשים הקרובים.

הרשמו והשארו מעודכנים

דילוג לתוכן